Şeftali Sahnesiyle Akıllara Kazınan Timothee Chalamet’in Aşk Hayatını Mercek Altına Alıyoruz!

‘Beni Adınla Çağır’ filminden tanıdığımız Timothee Chalamet’in yeteneği ve oyunculuğu tartışılmaz! Fakat yetenekli oyuncunun aşk hayatını daha önce hiç merak ettiniz mi?

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/showbiz/u…

Hollywood’u çok yakından takip eden bir ‘sinefil’seniz Timothee Chalamet’i kesinlikle duymuşsunuzudr.

“Beni Adınla Çağır” filmindeki bi’ garip şeftali sahnesiyle hala gündeme gelmeye devam eden oyuncu, Kylie Jenner ile de romantik bir ilişkiye imza attı.

Magazin kaynaklarının birçoğu, bu ilişkinin aslında Kylie’nin bir ‘deneme’ olarak gördüğünü dile getiriyor.

Yani anlayacağınız bazı şeyleri zaman gösterecek…

İsterseniz yetenekli oyuncunun aşk hayatına hep beraber bir göz atalım… Lourdes Leon, Timothee’nin ilk göz ağrılarından…

Timothee daha henüz 17 yaşındayken Madonna’nın kızı Lourdes’e abayı yakmış. İkili, ilk olarak New York’ta LaGuardia Lisesi’nde tanışmışlardı. Lourdes, Timothee’ye ‘ilk erkek arkadaşım’ diyor.

Lourdes’ten sonra bambaşka bir ilişkiye yelken açan Timothee, bu sefer de Johnny Depp’in kızıyla birlikte olmaya başladı.

2018’in Ekim ayında birlikteliklerine başlayan ikili, bu süreçte birçok aktiviteye katıldı. Fakat 2020’nin Nisan ayında Timothee, ayrıldıklarını duyurdu. Timothee akabinde de şunları dile getirdi;

‘Aşık olduğum insanla birlikte tekne gezisi yaptık. Sonra çekildiğimiz fotoğraflara baktım ve utandım. Gerçekten b.. gibi gözüküyoruz.’

Üçüncü olarak Eiza Gonzalez: İkili, 2020’nin Haziran ayında öpüşerek magazin manşetlerine düşmüşlerdi.

Her ne kadar birlikte gibi gözükseler de bir ay sonra birlikteliklerine son verdiler. Birçok kişi ikisinin de ilişki boyunca hiç sevgili gibi durmadıklarını dile getirdi.

Sarah Talebi de Timothee’nin eski sevgililerinden…

2022’nin Nisan ayında magazin kaynakları, Timothee ve Victoria Secret modeli Sarah Talabi’nin dudak dudağa olduğu görüntüleri medyada paylaştı.

Sarah Talabi ise bu birliktelik iddialarına o kadar garip bir cevap verdi ki herkesin kafasını yaktı;

‘Herkes bana Timothee Chalamet ile öpüşüp öpüşmediğimi soruyor. Bu harika bir soru. Fakat daha iyi bir soru sorabilirim size. Neden küresel ısınmadan dolayı yılda 1 trilyon ton buz kaybı yaşıyoruz? Neden iklim krizi düzenlemeleri hiçbir şeye yaramıyor?’

Çalıştığı birçok projede de diğer oyuncular ve ekip arkadaşlarıyla yaşadığı birlikteliklerle adından sıkça söz ettiren Timothee Chalamet, Saoirse Ronan ile birlikte olduğu da iddia edilmişti.

Barbie (2023) filminin yönetmeni Greta Gerwig ise bu ikiliyi gerçekten yakıştırdığını ve ikisinin birlikteliğini desteklediğini dile getirdi.

“İkisinin arasındaki çekim ve kimya çok güzel. İkisi de hayat dolu, zeki, genç ve yetenekli insanlar. İkisi bir araya gelseler dünyayı fethederler…”

Diyor Greta Gerwig.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x