Madonna ve Minogue aynı sahnede: ‘Kadınlar Günü daha iyi kutlanamazdı’

Pop yıldızı Madonna, “Celebration” turnesi kapsamında konser vermeye devam ediyor.

“Can’t Get you Out of My Head”, “Padam Padam”, “Come Into My World” gibi şarkılarıyla tanınan Kylie Minogue, 8 Mart’taki Los Angeles konserinde Madonna ile birlikte sahne aldı.

İKİLİDEN ‘CAN’T GET YOU OUT OF MY HEAD’ VE ‘I WILL SURVIVE’ DÜETİ

Minogue ve Madonna, konserde Gloria Gaynor’ın ikonik şarkısı “I Will Survive” ve “Can’t Get You Out Of My Head” şarkılarını birlikte seslendirdi.

İKİLİDEN KARŞILIKLI INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Konserin ardından Instagram hesabından bir paylaşım yapan Minogue, “Çok uzun zaman olmuştu. Seninle sahneyi paylaşmak inanılmazdı! Hem de Kadınlar Günü’ydü…Teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Madonna ise, kendi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “@kylieminogue ile şarkı söylemektense Kadınlar Günü’nü kutlamanın daha iyi bir yolunu düşünemezdim. Seni seviyorum” ifadelerini kullandı.

‘TANRI’NIN BANA ‘GELMEK İSTER MİSİN?’ DEDİĞİNE EMİNDİM’

Dünya turnesinden kısa bir süre önce geçirdiği enfeksiyon nedeniyle ölüm tehlikesi atlatan Madonna, o dönemi anlattı.

“Her akşam sahneye çıkmak beni fiziksel anlamda çok zorlamıyor” diye konuşan yıldız, “Duygusal anlamda daha çok zorlanıyorum çünkü size hayatımın hikayesini anlatıyorum. Kalbimi size açıyorum. Çok kez düştüm ve çok incindim ama hiçbir şey beni durduramaz” ifadelerini kullandı.

Madonna, 4 gün komada kaldıktan sonra uyandığında sözlediği ilk sözün “Hayır” olduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı “Tanrı’nın bana ‘Gelmek ister misin? Yanımda olmak ister misin?’ dediğine emindim” diye konuştu.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x